Turystyka | Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni

07

10
CIEKAWI ŚWIATA. Smakowite chwastowisko

17

10
WARSZTATY RODZINNE. Z czym to się je? Przyprawy świata

18

10
SCIENCE CAFE. Publiczne lekcje anatomii
pokaż kalendarz
1.10

czwartek

Turystyka

Zamieszczone informacje przeznaczone są dla podmiotów branży turystycznej. Zapraszamy przedstawicieli organizacji turystycznych, informacji turystycznych, biur podróży, hoteli, hosteli, organizatorów kolonii, półkolonii i zimowisk do współpracy. Zapraszamy przewodników i pilotów wycieczek oraz wszelkie firmy i instytucje związane z organizacją „czasu wolnego” do kontaktu i zapoznania się z udogodnieniami, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa.

informacje praktyczne
Bilety grupowe na wystawy i aktywności (warsztaty, pokazy, wydarzenia, zajęcia edukacyjne) można kupić poprzez system sprzedaży online lub telefonicznie: na określony dzień i godzinę. Zakup biletów w dniu planowanej wizyty możliwy jest wyłącznie w kasach Centrum. Bilety grupowe można zakupić ze 120-dniowym wyprzedzeniem i z 14-dniowym terminem płatności. Na nasze wystawy można wejść z grupą w ciągu jednej godziny od wyznaczonej godziny wejścia. Średni czas zwiedzania wynosi 2 h.

W obrębie wystawy znajdują się trzy restauracje, w tym jedna budynku CNE. Można tam zjeść posiłek można zjeść posiłek po zakończeniu zwiedzania lub przed nim. Na wystawie znajduje się też strefa jedzeniowa – automaty vendingowe.

Po opuszczeniu terenu wystaw nie można już na nie wrócić – bilet upoważnia do jednorazowego wejścia.

wystawy EXPERYMENTU
Wystawy zajmują powierzchnię 3500 mkw. Podzielone są na 5 stref tematycznych. Znajdują się tu eksponaty interaktywne, które zainteresują gości w każdym wieku. Można je eksplorować samodzielnie lub skorzystać z usługi: Zwiedzanie z edukatorem. Na wystawach obecni są edukatorzy ubrani w niebieskie koszulki, którzy są do dyspozycji naszych gości w trakcie zwiedzania. Wszystkie teksty i opisy stanowisk są w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

Obok wystaw CNE oferuje zajęcia edukacyjne i warsztaty dla grup zorganizowanych, dla różnych grup wiekowych.

bilety wyłącznie online

rezerwacja, informacja, kasy bilety@experyment.gdynia.pl, +48 58 500 49 94/+48 512 494 175

Lista zaprzyjaźnionych przewodników turystycznych [2 MB]

 

partnerzy