Kariera i wolontariat | Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni

07

10
CIEKAWI ŚWIATA. Smakowite chwastowisko

17

10
WARSZTATY RODZINNE. Z czym to się je? Przyprawy świata

18

10
SCIENCE CAFE. Publiczne lekcje anatomii
pokaż kalendarz
1.10

czwartek

Kariera

Każdego dnia staramy się zwiększać zainteresowanie nauką, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. EXPERYMENT to miejsce, które służy pobudzeniu ciekawości świata i przedstawieniu zagadnień naukowych w atrakcyjnej, interaktywnej formie. Chcemy promować aktywną edukację oraz pokazywać szerokie możliwości kształcenia poprzez doświadczanie i użycie nowoczesnych technologii. Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu i razem z nami realizować misję Centrum Nauki EXPERYMENT, weź udział w procesie rekrutacyjnym! Informacje o aktualnych naborach na stanowiska zamieszczamy w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w tej zakładce.

wolontariat
Zostań wolontariuszem CNE i razem z nami realizuj ideę EXPERYMENTU. Masz okazję nabyć wiele umiejętności, pracować w kreatywnym zespole i poznać wielu ciekawych ludzi ze świata nauki. Wiek i doświadczenie nie mają znaczenia. Najważniejsze byś lubił pracę z ludźmi, cenił naukę i miał ukończone 13 lat. Możesz dołączyć do organizacji naszych wydarzeń lub wesprzeć codzienną pracę. Proponujemy współpracę przy tworzeniu i prowadzeniu warsztatów dla różnych grup wiekowych, współorganizowaniu wydarzeń popularnonaukowych, aktywnościach na piknikach i festynach naukowych, działaniach edukacyjnych na wystawie, promocji i komunikacji działań CNE. Oferujemy pracę w młodym i twórczym zespole, uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach i warsztatach, możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w instytucji kultury, zaświadczenia o odbytym wolontariacie, ubezpieczenie od NNW, dodatkowe szkolenia.

praktyki
Zachęcamy do odbycia praktyk studenckich w CNE. Zdobędziesz potrzebne doświadczenie, a przy tym poznasz od wewnątrz pracę centrum nauki. Prześlij do nas swoją aplikację, a my zaproponujemy wykonanie zadań, które najbardziej będą odpowiadały twojemu kierunkowi studiów. Proponujemy pracę przy tworzeniu i prowadzeniu warsztatów dla różnych grup wiekowych, organizacji wydarzeń popularnonaukowych, aktywnościach na piknikach i festynach naukowych, działaniach edukacyjnych na wystawie, promocji warsztatów, wykładów, wydarzeń, konferencji, promowaniu wizerunku instytucji, budowaniu strategii marketingowych w kulturze.
Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w instytucji kultury, centrum nauki,
  • możliwość uzupełnienia wiedzy zdobytej na studiach,
  • uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach naukowych,
  • pracę w młodym i twórczym zespole,
  • czas trwania oraz program praktyk dostosowany do wymagań uczelni,
  • zaświadczenie potwierdzające ukończenie praktyk.

koordynator wolontariatu i praktyk Ewelina Flis, e.flis@experyment.gdynia.pl, +48 504 252 649