Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Wstecz 11.03.2020

Aktualności

Zamknięcie Centrum - WAŻNE INFORMACJE

Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka Centrum Nauki EXPERYMENT zostaje zamknięte od 11 marca do odwołania. Sytuacja jest związana z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem: 512 494 175 oraz pod adresem e-mail: bilety@experyment.gdynia.pl

Informacje o zakupionych wcześniej biletach:
 

ZAKUPIONE WCZEŚNIEJ BILETY NA WYSTAWĘ CNE

W związku z zamknięciem Centrum Nauki EXPERYMENT, osobom, które zakupiły wcześniej bilety na wystawę CNE, przysługuje możliwość zwrotu pieniędzy lub wymiany biletu na voucher umożliwiający wizytę w innym terminie.

W obu przypadkach prosimy o kontakt pod adresem bilety@experyment.gdynia.pl. UWAGA! W celu zmiany rezerwacji na późniejszy termin, prosimy o wcześniejsze umówienie terminu wizyty i zachowanie elektronicznego potwierdzenia rezerwacji lub numeru rezerwacji.
 

Jednocześnie informujemy, że w przypadku Centrum Nauki EXPERYMENT termin zwrotu należności za bilety określony jest w ramach Ustawy z dn. 31 marca 2020 r: O zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, w szczególności Art. 15zp. 1.: Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów lub działalnością kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.

 

 

SCIENCE CAFE

Najbliższe spotkanie z cyklu SCIENCE CAFE: Mózg mordercy, które zostało zaplanowane na 21 marca, zostaje przeniesione na nieokreślony jeszcze termin.

Osobom, które zakupiły bilety na SCIENCE CAFE przysługuje możliwość zwrotu pieniędzy lub wymiany go na voucher umożliwiający udział w jednym ze spotkań cyklu do końca roku.

W obu przypadkach prosimy o kontakt pod adresem bilety@experyment.gdynia.pl.

EXPERYMENCIAKI

Najbliższe spotkanie z cyklu EXPERYMENCIAKI, zaplanowane na 12 marca, zostaje odwołane.

Osobom, które zakupiły bilety na EXPERYMENCIAKI przysługuje możliwość zwrotu pieniędzy lub wymiany go na voucher umożliwiający udział w jednym ze spotkań cyklu do końca roku.

W obu przypadkach prosimy o kontakt pod adresem bilety@experyment.gdynia.pl.

WARSZTATY RODZINNE

Najbliższe WARSZTATY RODZINNE, zaplanowane na 14-15 marca, zostają odwołane.

Osobom, które zakupiły bilety na WARSZTATY RODZINNE (najbliższe oraz przyszłe) przysługuje możliwość zwrotu pieniędzy lub wymiany go na voucher umożliwiający udział w jednym ze spotkań cyklu do końca roku.

W obu przypadkach prosimy o kontakt pod adresem bilety@experyment.gdynia.pl.

Program lojalnościowy WARSZTATÓW RODZINNYCH zostaje wstrzymany.

VOUCHERY DO CENTRUM NAUKI EXPERYMENT

Ważność voucherów do Centrum Nauki EXPERYMENT, których termin upływa w marcu i kwietniu 2020 roku, zostaje automatycznie przedłużona. Aby z nich skorzystać, wystarczy okazać voucher w kasach EXPERYMENTU, gdy Centrum zostanie ponownie otwarte.