Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Wstecz 17.12.2019

Aktualności

Proste, że ferie w EXPIE

PROSTE, ŻE FERIE W EXPIE
Przedłużamy ferie do 22 lutego!

Jak ferie, to w EXPIE, no bo gdzie?

Dlaczego warto wpaść w ferie zimowe do EXPERYMENTU? Dlatego, że na naszych gości, poza wszystkimi atrakcjami naszej stałej wystawy, czeka specjalny program! Każdego dnia w EXPIE wraz z edukatorami będziecie mogli zbadać zjawiska, które rządzą naszym codziennym życiem, a których nie da się zobaczyć gołym okiem. Tylko jak pokazać coś, czego nie widać? O to już się nie martwcie, mamy swoje sposoby. Wystarczy, że kupicie bilet do EXPERYMENTU i będziecie mieli szanse je poznać!

W EXPIE czeka na was więcej – nowa wystawa TO TAKIE PROSTE to między innymi świat nowoczesnych technologii, w którym możecie sprawdzić, czy jesteście w stanie pokonać AI w prostych grach, sprawdzić jak działa Samolot Solarny, jak jeździ się Samochodem Przyszłości, poskakać po elektronicznej Podłodze Memo czy skorzystać ze stanowiska VR.

Dla najodważniejszych śmiałków mamy specjalną dodatkową przygodę, podczas której wcielicie się w rolę inżynierów konstruujących specjalną machinę, która unieszkodliwi groźne substancje wydzielające się z meteorytu! Czasu jest mało, więc pospieszcie się! Udział w tej dodatkowej przygodzie w formule osobnych warsztatów kosztuje tylko 24 zł od osoby (a w tej cenie zawiera się również zwiedzanie wystawy i to zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych!) – biletów szukaj tutaj! Warsztaty polecane są dla dzieci od lat 8.

No i najważniejsze – przedłużamy ferie aż do 22 lutego! Sprawdźcie dostępność warsztatów na http://bit.ly/feriewEXPIE