Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Wstecz 13.05.2019

Aktualności

Extremalne Experymenty na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w EXPERYMENCIE będzie EXTREMALNY. 1 i 2 czerwca wystawa zamieni się w miejsce najbardziej wybuchowych, głośnych i brudzących eksperymentów, których nie da się przeprowadzić w domu!

Na dzieci czekają m.in.:

- eksplozje z ciekłego azotu,

- wybuchające probówki,

- zabawy z wysokim napięciem,

- eksplozywne niszczenie balonów przy pomocy lasera i nie tylko,

- strzelanie kwasem do celu,

- olbrzymie superslime’y.

Dzięki kolorowym i efektownym doświadczeniom przeprowadzanym pod okiem specjalistów dzieci dowiedzą się, że nauka może być świetną zabawą. W EXPERYMENCIE będzie można się wyszaleć, wybrudzić i pobałaganić, a przy okazji poznać wiele naukowych ciekawostek na temat otaczającego nas świata.

Edukatorzy razem z dziećmi przeprowadzą ekstremalne eksperymenty podczas pokazów na scenie (godz.: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00) oraz warsztatów otwartych (w godz. 12-17). Zaplanowane doświadczenia i zabawy można przeprowadzić jedynie przy użyciu profesjonalnych odczynników, urządzeń i w odpowiednich warunkach – nie powtórzycie ich w domu!

Wszystkie aktywności dostępne są w cenie biletu wstępu na wystawę.

Uwaga! Zabierzcie ubrania na przebranie – dzieci się wybrudzą!

Warsztaty rodzinne „Ale Experyment!”

Godz. 12:00, 15:00, czas trwania 45 minut, cena 12 zł/osoba*

Podczas rodzinnych warsztatów „Ale Experyment!” dzieci i ich opiekunowie stworzą sztuczną krew rodem z filmów, zaleją podłogę mgłą jak z najlepszych horrorów, ale także sprawią, że kolba zaświeci i sprawdzą, jak bardzo żarłoczna potrafi być ciecz. Wszystko to pod czujnym okiem profesjonalistów.  Warsztaty są przeznaczone dla dzieci od lat 6 oraz ich opiekunów.

*przy zakupie biletu na warsztaty rodzinne bilet na wystawę główną dostępny jest w promocyjnej cenie 12 zł/osoba. Bilety w cenie promocyjnej można kupić w kasach w dniu wydarzenia, po okazaniu biletu na warsztaty.

Bilety na warsztaty "Ale Experyment": tutaj.

Regulamin warsztatów: tutaj.

 

Patroni Medialni:

Gazeta Wyborcza Trójmiasto

Radio Gdańsk

Trójmiasto.pl

Familytime.pl

Magazyn Together