Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Wstecz 05.06.2020

Aktualności

EXPANJI - wakacyjna popularnonaukowa przygoda!

EXPANJI – wakacyjna przygoda na warsztatach dla rodzin i grup zorganizowanych

Egzotyczna wyspa Expanji znalazła się u progu zagłady i tylko jedna grupa młodych badaczy może odwrócić bieg wydarzeń! Uratujcie wyspę i odkryjcie skarb jako buszujący w dżungli naukowcy! Czekają na Was emocjonujące, naukowe przygody!

BILETY! 

Podczas przygodowych warsztatów EXPANJI uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i stawią czoła naukowym zagadkom. Dzięki współpracy i eksperymentowaniu przeżyją fantastyczną wakacyjną przygodę i odkryją, że wiedza z biologii, chemii czy inżynierii jest nie tylko bardzo praktyczna, ale również pasjonująca! Na poszukiwaczy przygód czekają wciągające zadania, m.in. tworzenie specjalnych mikstur i konstrukcji, a także praktyczne umiejętności, jak identyfikowanie roślin lub uzdatnianie wody które pozwolą im przetrwać w egzotycznej dżungli, znaleźć drogę do skarbu i ocalić wyspę oraz jej mieszkańców! Warsztaty zawierają elementy RPG, gier escape room i puzzle hunt.

Dbamy o dobre warunki: wszystkie doświadczenia są bezpieczne i wykonywane pod okiem edukatorów Centrum Nauki EXPERYMENT. Warunki w salach warsztatowych zostały dostosowane do obowiązujących zaleceń higieniczno-sanitarnych.

Wiek: 8+
Terminy: 7 dni w tygodniu, lipiec-sierpień, godz. 10:30, 13:30, 16:30
Czas: ok. 1 godz.
Liczba uczestników: 30 (dzieci i opiekunów)
Koszt: 30 zł/osoba (w cenie biletu zwiedzanie wystaw CNE)
Bilety: https://bit.ly/wakacyjnaprzygodawEXPIE