WARSZTATY RODZINNE. Przestraszna manufaktura EXPERYMENTU | Centrum Nauki EXPERYMENT

24

10
WARSZTATY RODZINNE. Przestraszna manufaktura EXPERYMENTU

07

11
WARSZTATY RODZINNE. Przestraszna manufaktura EXPERYMENTU

14

11
WARSZTATY RODZINNE. Miasto światła
pokaż kalendarz
19.10

wtorek

WARSZTATY RODZINNE. Przestraszna manufaktura EXPERYMENTU

alt 24.10 - 25.10
alt 15:00 - 16:00
Jak naukowe metody mogą sprawić, że przedmioty stają się niewidzialne? Jak zrobić slajmy, które oświetlą drogę w ciemności? I dlaczego nasz płyn nienewtonowski jest tak przerażający?
przestraszna manufaktura experymentu halloween w gdyni

Jeśli jesteście gotowi na dreszcz emocji w trakcie WARSZTATÓW RODZINNYCH – mamy coś specjalnie dla Was! Sprawimy, że włosy staną wam dęba – mamy na to swoje bezpieczne, elektryzujące sposoby. Zdradzimy Wam tajniki charakteryzacji, które znacie z popularnych filmów grozy. Przekonacie się, że sztuczna krew jest rezultatem ciekawego eksperymentu, który wspólnie wykonamy na warsztatach.

Jak zawsze w naszym laboratorium wykonacie wiele zaskakujących doświadczeń, a na koniec wspólnie rozszyfrujemy zagadkę, która doprowadzi nas do odkrycia tajemniczej receptury. Polecamy nasze przestraszne eksperymenty. Tym razem działamy w myśl zasady – doświadczenie albo psikus!

WARSZTATY RODZINNE, podobnie jak wszystkie aktywności w Centrum Nauki EXPERYMENT, odbywają się w bezpiecznych warunkach. Liczba uczestników zajęć została dostosowana do przestrzeni, w której odbywają się zajęcia. Przez wzgląd na wygodę naszych gości WARSZTATY RODZINNE będą odbywać się jednocześnie w dwóch salach, a nad ich przebiegiem czuwać będą edukatorzy. Pomieszczenia oraz przyrządy są odpowiednio czyszczone po każdych zajęciach. Wszyscy uczestnicy warsztatów zostaną wyposażeni w jednorazowe rękawiczki ochronne. Zarówno pracowników CNE, jak i gości obowiązuje także konieczność zakrywania nosa i ust.

wiek: 8+
termin: 24-25 października oraz 7-8 listopada 2020, godz. 12:15 i 15:00 (w zależności od wolnych miejsc)
czas: ok. 1 godz.
bilety: 30 zł/os./warsztaty + zwiedzanie wystaw | 15 zł/os./same warsztaty