22

07
WARSZTATY RODZINNE. Wakacje w świecie dinozaurów 6+

22

07
WARSZTATY RODZINNE. Wakacje w świecie dinozaurów 3+

26

07
Warsztaty dla dorosłych. Fizjologia człowieka
pokaż kalendarz

Odetchnij w Gdyni!

Gdynia od wielu lat współpracuje z królewskim miastem Krakowem, wspierając się wzajemnie w promocji rodzimej branży turystycznej. Kraków zaprasza gdynian, a Gdynia zaprasza krakowian. To tylko niecałe 6 godzin podróży pociągiem, a znajdujemy się w zupełnie innej rzeczywistości. Od 3 do 5 grudnia na Rynku Głównym w Krakowie pojawi się specjalnie zaaranżowana nowoczesna przestrzeń, w której krakowianie poczują się jak w Gdyni.

Tegoroczna akcja promocyjna naszego miasta w Krakowie „Odetchnij w Gdyni” jest inna niż wszystkie do tej pory. Przełamuje standardy kampanii zarówno pod względem idei przewodniej, jak i jej realizacji.

„Odetchnij w Gdyni” to nasza nowa kampania promocyjna, z którą za kilka dni startujemy w królewskim mieście – Krakowie. Jest nowa pod każdym względem. Nie tylko dlatego, że wcześniej takiej nie robiliśmy, ale dlatego, że ma całkiem nową ideę i zupełnie nowe środki wyrazu. W Krakowie, na rynku, postawimy pawilon, w którym będzie można różnymi zmysłami naprawdę doświadczyć, jak to jest w Gdyni. A co można w Gdyni? W Gdyni można odetchnąć. Można odetchnąć od codzienności. Można odetchnąć od pracy. Można też nałykać się jodu prosto ze świeżej, morskiej bryzy albo po prostu pooddychać powietrzem, które nawet zimą jest czyste i zdrowe. Zapraszamy do naszego miasta – opowiada Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki.

Jak sama nazwa kampanii wskazuje, opowiemy mieszkańcom Krakowa o ODDECHU w Gdyni. O odpoczynku, ale i o tym, czym jest nadmorskie powietrze jesienią i zimą. W tak nieoczywistym, i jeszcze powszechnie nieodkrytym dla nadmorskich wyjazdów, okresie. A Gdynia jest wtedy taka zachwycająca. Surowość aury jest wręcz egzotycznym doświadczeniem.

Malowniczy śnieg na plaży, zapierające dech zimowe sztormy, zaśnieżone morenowe wzgórza, no i to powietrze, z dobroczynnym jodem! My gdynianie staliśmy się szczęściarzami. Chcemy się podzielić tym doświadczeniem z krakowianami i zaprosić ich do Gdyni.

Wieczorny spektakl w Teatrze Muzycznym, a po nim lampka wina w jednej z kafejek usytuowanych tuż przy plaży. Zaskakująca wystawa w Muzeum Emigracji, nieopodal doków portowych lub nauka połączona z zabawą w gdyńskim Experymencie. Seans filmowy w kinie studyjnym, a potem spacer ulicami modernistycznego śródmieścia Gdyni – Miasta Filmu UNESCO. Bo przecież film kocha Gdynię, a Gdynia kocha film.

Gdynia jako miejsce zimowych, weekendowych oraz tygodniowych destynacji jest niezwykle atrakcyjną propozycją. W miesiącach grudzień-marzec zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty przygotowanej dla nocujących w Gdyni turystów, która obowiązuje jedynie „poza sezonem”. Przygotowujemy pakiety turystyczne dla osób o zróżnicowanych upodobaniach. Pakiet kulturalny, aktywny czy rodzinny to atrakcyjne, miejskie aktywności gwarantujące, iż czas spędzony w Gdyni będzie miłym wspomnieniem.

Gdynia zawsze zostawia ślad w sercu, trudno o niej zapomnieć. A Gdynia zimą to prawdziwa atrakcja – nowe doświadczenie przełamujące kanon zimowym wyjazdów.

Odetchnij w Gdyni rodzinnie

Odetchnij w Gdyni rodzinnie – to pakiet skierowany do osób, które są ciekawe miejskich atrakcji w zestawieniu z rodzinnym wypoczynkiem. W Gdyni dzieci się nie nudzą. Z myślą o małych odkrywcach miasta i ich rodzicach, zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Nauki Experyment.

Proponujemy poznanie wystaw Centrum Nauki Experyment podczas indywidualnego spaceru z edukatorem. Każde ze spotkań jest inne, bo edukator oprowadza wybraną przez siebie ścieżką, wybierając najciekawsze stanowiska i w przystępny sposób wyjaśniając najbardziej skomplikowane zjawiska naukowe. Dzięki indywidualnemu eksplorowaniu wystaw, ścieżka zwiedzania zostaje dostosowana do wieku, zainteresowań i oczekiwań gości.

W ramach oferty edukatorzy przygotowali niespodziankę! Dla wszystkich turystów odwiedzających Centrum Nauki Experyment w ramach akcji „Odetchnij w Gdyni”, oprowadzanie po wystawach połączone będzie ze wspólnym eksperymentowaniem. Pod koniec spotkania goście zamienią się w laborantów i będą mogli posłużyć się odczynnikami chemicznymi oraz profesjonalnym sprzętem podczas mini-warsztatów skierowanych specjalnie dla nich.

kiedy od soboty do niedzieli w godz. 11:30 i 14:30

cena 30 zł/osoba

liczba uczestników 1-9 osób

wiek od 5 lat

Bilety można zakupić online lub zamówić telefonicznie: (58) 500 49 94

Jak skorzystać z oferty?

Przy zakupie biletów w kasie lub przy zamówieniu telefonicznym, podaj hasło kampanii „Odetchnij w Gdyni” oraz nazwę hotelu i numer rezerwacji. Jeśli bilety kupujesz online, powyższe informacje wpisz w polu „Uwagi”.

50% zniżki na zwiedzanie rodzinne w Muzeum Miasta Gdyni i Muzeum Emigracji

Muzeum wciąż kojarzy się z nudą? W Gdyni nie ma to na miejsca. Przestrzeń każdego z muzeum zaprasza zarówno dorosłych, jak i dzieci. Specjalne kąciki dla najmłodszych, interaktywne wystawy zachęcające do samodzielnego odrywania tajników historii miasta, a do tego doświadczeni i otwarci na wszystkich odwiedzających edukatorzy – to tylko niektóre z wyróżników gdyńskich placówek muzealnych.

Jak skorzystać z oferty?

Przy zakupie biletów w kasie, podaj hasło kampanii „Odetchnij w Gdyni” oraz nazwę hotelu i numer rezerwacji.

Plakat akcji Odetchnij w Gdyni

Polityka plików cookies

Do prawidłowego działania naszego serwisu oraz dla Twojej wygody strony www.experyment.gdynia.pl oraz bilety.experyment.gdynia.pl używają plików cookies. Korzystanie z nich bez zmian ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci twojego komputera lub smartfonu.

Czym są pliki cookies (ciasteczka)? To małe pliki tekstowe, które odwiedzany serwis internetowy zapisuje na urządzeniu końcowym (czyli np. na komputerze czy smartfonie, z którego korzystasz podczas przeglądania strony). Niektóre serwisy używają ich do gromadzenia informacji o użytkownikach, którzy wchodzą na stronę.

Dane, jakie zapisywane są w plikach cookies, mogą służyć jedynie do wykonania określonych funkcji i akcji na Twoją rzecz, np. zapamiętania logowania na stronie, Twoich ustawień lub daty wizyty i liczby osób podczas zamawiania biletów. Pozwalają one także na tworzenie anonimowych statystyk odwiedzalności naszego serwisu, dzięki czemu wiemy m.in., jakich informacji użytkownicy szukają na naszych stronach najczęściej. Nie wykorzystujemy i nigdy nie będziemy wykorzystywać w inny sposób żadnych informacji o Tobie, jakie mogą się w plikach ciasteczek znaleźć. Wszystkie dane są zaszyfrowane, by osoby nieuprawnione nie miały do nich dostępu.

Za pomocą plików cookies nie jesteśmy w stanie zidentyfikować użytkowników ani ustalić Twojej tożsamości. Wiemy jedynie z jakiej przeglądarki korzystasz i czy dane urządzenie odwiedzało już naszą stronę. Ciasteczka nie są szkodliwe dla żadnych urządzeń i nie wpływają na sposób ich działania, nie powodują żadnych zmian konfiguracyjnych w komputerach i smartfonach, ani w ich oprogramowaniu. Domyślne parametry plików cookies pozwalają na odczytanie informacji tylko serwerowi, który je stworzył. Innymi słowy – wygenerowane przez naszą stronę pliki ciasteczek mogą być odczytane tylko i wyłącznie przez nią samą.

W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki, aby nie zapisywać plików cookies na Twoim dysku. W zależności od przeglądarki, znajdziesz instrukcje tutaj:

Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari, Chrome, Edge