Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Wstecz 10.01.2018

*** Projekt HYPATIA

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA NAUCZYCIELI [22.02]

Centrum Nauki EXPERYMENT zaprasza w czwartek, 22 lutego o godz. 16.00 na szkolenie dla nauczycieli z wdrażania scenariuszy w ramach projektu Hypatia.

Głównym celem międzynarodowego projektu Hypatia jest zachęcenie młodzieży, szczególnie dziewczyn, do studiowania na kierunkach STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). W ramach projektu wypracowane zostały scenariusze zajęć przeznaczone dla centrów nauki, szkół oraz firm. Centrum Nauki EXPERYMENT aktywnie zaangażowało się w projekt realizując wybrane scenariusze na organizowanych przez siebie wydarzeniach, a także poprzez udostępnienie na swojej stronie internetowej oraz w materiałach informacyjnych scenariuszy skierowanych do szkół. 

Więcej o projekcie można przeczytać na stronie http://experyment.gdynia.pl/pl/wspolpraca/projekt-hypatia

Celem lutowego spotkania będzie udzielenie informacji o projekcie oraz wsparcie nauczycieli przy wdrażaniu w ich szkołach scenariuszy lekcyjnych powstałych w ramach projektu. 

Program spotkania:

  • warsztaty ze scenariuszy, 
  • o czym pamiętać przy prowadzeniu zajęć,
  • pytania, odpowiedzi. 

Spotkanie potrwa ok. 2 godziny. 

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu prosimy przesyłać do 19.02.2018 w formie uzupełnionych skanów formularzy zgłoszeniowych (dostępnych TUTAJ) na adres e.stefaniak@experyment.gdynia.pl

Na spotkanie zapraszamy wszystkich nauczycieli przedmiotów ścisłych z Trójmiasta i okolic.