Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Wstecz 18.03.2019

***Science Inspired

MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE KOORDYNATORÓW PROJEKTU

Za nami pierwsze międzynarodowe spotkanie koordynatorów projektu Science Inspired, realizowanego w ramach programu Erasmus+.

 

4 marca 2019 spotkaliśmy się z przedstawicielami Centrum Nauki  Agóra Science Center z Debreczyna na Węgrzech,  VIDA! Science Center z Brna w Czechach oraz NOESIS Science Center and Technology Museum w Salonikach w Grecji
Podczas wizyty każdy z Partnerów miał okazję opowiedzieć o działaniach edukacyjnych realizowanych w swoich instytucjach. Okazało się, że Partnerzy prowadzą wiele inspirujących działań, które możemy zaimplementować do oferty Centrum Nauki EXPERYMENT.

Po części zapoznawczej przeszliśmy do omówienia najważniejszych elementów i kolejnych kroków w projekcie. Partnerzy mieli również okazję zwiedzić EXPERYMENT. Dla pobudzenia energii i podsumowania informacji projektowych rozwiązaliśmy quizy oparte na platformach Kahoot i Quizizz. Był to dzień pełen dyskusji i nowych informacji.

 

Już w kwietniu spotykamy się w większym, międzynarodowym gronie na 5-dniowej wizycie studyjnej w Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni.

Nie możemy się doczekać!