Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Wstecz 01.10.2019

Aktualności

Vouchery świąteczne do Centrum Nauki EXPERYMENT

Vouchery świąteczne do Centrum Nauki EXPERYMENT są sprzedawane od 24 września do 23 grudnia 2019 roku. Cena voucheru wynosi 12 złotych, przy zamówieniu minimum 20 sztuk. Zapraszamy do zabrania Państwa pracowników w pasjonującą podróż w świat nauki!

Centrum Nauki EXPERYMENT to pięć wystaw stałych, a od 6 grudnia także nowa wystawa czasowa „…TO TAKIE PROSTE”. Na odwiedzających czekają interaktywne eksponaty, pokazujące w prosty sposób zagadnienia nauk przyrodniczych. Goście mogą m.in. ugryźć dźwięk, podnieść samochód jedną ręką czy stworzyć ogromny wir wodny, a przede wszystkim przez wiele godzin doskonale bawić się z rodziną lub przyjaciółmi.

Zaproponujcie Państwo swoim pracownikom niesamowite, naukowe doświadczenia! Gwarantujemy, że wizyta w naszym centrum stanie się dla nich świetną okazją do mądrego i kreatywnego spędzenia wolnego czasu.

Dlaczego warto wybrać EXPERYMENT?

-  Mądra zabawa dla całych rodzin;

-  W pełni interaktywne stanowiska;

-  Wystawy z różnych dziedzin nauki;

-  Nielimitowany czas zwiedzania.

Zasady realizacji voucherów świątecznych
 
1. Voucher upoważnia do jednorazowego wejścia na wystawę w Centrum Nauki EXPERYMENT. Należy wymienić go na bilet w kasach w dniu planowanej wizyty. Voucher nie obejmuje wydarzeń dodatkowo płatnych. 
 
2. Voucher można zrealizować do 31.03.2020 r. Nie ma możliwości przedłużenia  jego ważności. 
 
3. Voucher nie podlega zwrotowi ani wymianie na środki pieniężne. 
 
4. Zabrania się kopiowania czy duplikowania vouchera.  Centrum ma również prawo odmówić realizacji vouchera, gdy jego uszkodzenie uniemożliwia odczytanie danych na nim zapisanych lub gdy voucher jest nieoryginalny lub nieważny. 
 
5. Realizacja vouchera jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu Wystawy Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni.
 
Ważne informacje
 

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni czynne jest od wtorku do piątku w godz. 9.00-18.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00-19.00 Kasy zamykane są na godzinę przed zamknięciem wystawy. 
 
Moment wejścia na wystawę uzależniony jest od liczby osób przebywających na sali wystawowej w danej chwili. W przypadku kompletu zwiedzających (limit bezpiecznej liczby osób na wystawie), konieczne będzie oczekiwanie na zwolnienie się miejsca na sali. 

Oferta dotyczy zakupu co najmniej 20 sztuk voucherów w promocyjnej cenie 12,00 PLN za sztukę.

Czas trwania oferty: 24.09.2019 r. – 23.12.2019 r.

Telefon do informacji - 58 500 49 94, mail - bilety@experyment.gdynia.pl