Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Wstecz 16.11.2018

Aktualności

Mikołajkowe warsztaty rodzinne - CARDBOARD AUTOMATA

CARDBOARD AUTOMATA, to nic innego, jak pełen zabawy i możliwości eksperymentowania sposób na odkrywanie działania maszyn prostych. 

 

Zapraszamy na świąteczną odsłonę warsztatów rodzinnych, podczas których  fizyka przyjmuje formę pudełka, wewnątrz którego zamknięty jest magiczny świat mechanizmów i przekładni. Nasze warsztaty wpisują się w przedświąteczny czas, w ruch wprawimy Mikołaje, renifery, bałwany, śnieżynki i wszelkie postaci, kształty i formy, które stworzy wyobraźnia uczestników.

Goście otrzymają wszystkie potrzebne materiały do wykonania oryginalnego pudełka. Warsztaty będą trwały około 1,5 godziny tak, by stworzyć ozdobę świąteczną z prawdziwego zdarzenia!Do udziału w warsztatach zapraszamy rodziny z dziećmi (minimalny wiek dziecka – 6 lat).

Warsztaty rozpoczynają się w sobotę  i niedzielę o godzinie 12:15. 
 
Bilety dostępne na stronie internetowej: bilety.experyment.gdynia.pl oraz w kasach.

Koszt udziału w warsztatach: 12 zł/uczestnik, niezależnie od wieku.*

*dla osób biorących udział w warsztatach bilety na wystawę EXPERYMENTU w promocyjnej cenie biletu ulgowego (12 zł)! Bilety na wystawę w cenie promocyjnej do zakupu tylko w KASACH EXPERYMENTU w dniu wydarzenia.

Regulamin warsztatów rodzinnych do pobrania TUTAJ.

***Tworząc scenariusz grudniowych warsztatów rodzinnych zainspirowaliśmy się zajęciami CARBOARD AUTOMATA amerykańskiego centrum nauki Exploratorium.