Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Wstecz 30.10.2018

Aktualności

Akademia 13+

Startuje Akademia 13 +

Młodzież w wieku 13-15 lat zapraszamy do wzięcia udziału w niezwykłej misji o kryptonimie Wojna Światów, której celem będzie rozstrzygnięcie konfliktu między myślącymi „roślinami” a „ludźmi” o dominację na planecie HSPS. Młodzi ludzie staną się agentami wywiadu lub kontrwywiadu, a ich misja będzie pełna ciekawych i niecodziennych wyzwań. Dzięki współpracy z parą naukowców: dr hab. Joanną Mytnik, prof. UG oraz dr Wojciechem Glacem z Uniwersytetu Gdańskiego, zajmujących się odkrywaniem tajemnic świata ludzi i roślin, studenci Akademii zdobędą wiedzę wywiadowczą na temat roślin, których reakcje łudząco przypominają inteligentne i przemyślane działania ludzi, a także ludzi, którzy w dużo większym stopniu niż sądzimy opierają swoje reakcje na bezwarunkowych, automatycznych, zapisanych w mózgu programach. 
Zwieńczeniem działań agentów będzie udział w misji specjalnej na planecie HSPS, której cel pozostaje w tej chwili jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic dowództwa misji.

Zajęcia odbędą się w terminach:

  • 17 listopada,
  • 15 grudnia 
  • 12 stycznia 2019 r. 

w godz. 11.30 -13.00. Koszt udziału w projekcie to 48 zł.

Ponadto w ramach Akademii 13 + odbędą się zajęcia dla rodziców nastolatków, którzy chcą dowiedzieć się, jak zmienia się ich nastolatek.

Spotkania poprowadzą dr Maciej Dębski z FUNDACJI DBAM O MÓJ Z@SIĘG oraz Małgorzata Zaremba, absolwentka prawa, coach, doradca zawodowy. 

Terminy spotkań:

  • 15 grudnia 2018 r. 
  • 12 stycznia 2019 r. 

w godz. 11.30 -13.00. Koszt udziału w obu spotkaniach to 34 zł.

Sprzedaż biletów na spotkania młodzieży i rodziców zostanie uruchomiona w środę, 7 listopada na stronie bilety.experyment.gdynia.pl. Bilety można kupować niezależnie. 

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się TU

Zapraszamy!