Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Goście indywidualni:

Na terenie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego (wzdłuż linii torów kolejowych) znajduje się płatny parking podziemny, zarządzany przez operatora zewnętrznego (City Parking Group S.A.). Parking jest chroniony, monitorowany i wyposażony w kasy automatyczne. Obiekt czynny jest 24h / 7 dni w tygodniu. Opłata za jedną godzinę parkowania to 2,30 zł. Przed głównym wejściem do Centrum Nauki EXPERYMENT znajduje się także płatny parking naziemny. Opłata za jedną godzinę parkowania to także 2,30 zł. Opłaty za parking można dokonać w automatycznych kasach, gotówką lub kartą.

Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych wydzielone są zarówno na parkingu podziemnym ( w każdym sektorze) jak i naziemnym (miejsca znajdują się przy wjeździe na parking pomiędzy budynkami I i II).

Zachęcamy do korzystania z publicznych środków transportu dostępnych w naszym mieście. Nasze Centrum znajduje się przy głównym ciągu komunikacji autobusowej i trolejbusowej (przystanek Centrum Nauki Experyment) oraz nieopodal stacji Szybkiej Kolejki Miejskiej (przystanek SKM Gdynia – Redłowo).

Więcej informacji o komunikacji miejskiej TUTAJ.

Grupy zorganizowane:

Istnieje możliwość wjazdu autokarem na teren Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego. Parking dla autokarów znajduje się na tyłach Centrum Nauki EXPERYMENT – pomiędzy linią torów kolejowych a budynkiem naszego Centrum (wjazd od Alei Zwycięstwa).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych dla autokarów przy Centrum prosimy o podwiezienie grupy pod Centrum Nauki EXPERYMENT, a zaparkowanie autokarów przy Gdynia Arena przy ul. Kazimierza Górskiego 8. Po zakończonej wizycie kierowca autokaru jest proszony o odebranie grupy spod Centrum Nauki EXPERYMENT.