Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

REGULAMIN AKADEMII 13+

1. W ramach Akademii 13 + organizowane są dwa programy: zajęć dla młodzieży i spotkań dla dorosłych (rodziców / opiekunów nastolatków). 

2. Program Akademii 13+ dla młodzieży obejmuje cykl trzech zajęć odbywających się raz w miesiącu. Każde zajęcia odbywają się w soboty i trwają 1,5 godziny.

3. Program Akademii 13+ dla dorosłych obejmuje cykl dwóch zajęć odbywających się raz w miesiącu. Każde zajęcia odbywają się w soboty i trwają 1,5 godziny.

4. Na każdy program w ramach Akademii 13+ obowiązują oddzielne zapisy.

5. Uczestnikiem Akademii 13+  może być każdy nastolatek w wieku 13 – 15 lat i każdy dorosły, który zakupi bilet, uprawniający do udziału w zajęciach. Bilety uruchomiane są w internetowej sprzedaży na stronie bilety.experyment.gdynia.pl od podanego przez organizatora dnia rozpoczęcia sprzedaży do momentu wyczerpania puli biletów.

6. W celu dokonania zakupu biletów należy zarejestrować konto użytkownika. Do rejestracji konta użytkownik podaje następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz hasło. W celach statystycznych przetwarzany jest także kod pocztowy. Dana ta przetwarzana jest w postaci zanonimizowanej.

7. Konto usuwane jest na wniosek użytkownika konta przesłany na adres e-mail IOD@experyment.gdynia.pl

8. Opłaty za zarezerwowane bilety należy dokonać w ciągu 1 godziny od momentu dokonania rezerwacji, za pośrednictwem platformy PayU. Każdy kupujący otrzyma bilety drogą elektroniczną. W przypadku niewniesienia wpłaty w podanym terminie rezerwacja zostaje anulowana.

9. Po zakończeniu semestru na adres mailowy osoby dokonującej zakupu biletów zostanie wysłana informacja z pełnym harmonogramem kolejnego programu Akademii 13+.

10. Informacje dotyczące projektu dostępne są na stronie www.experyment.gdynia.pl - zakładka wykłady Akademii 13+.

11. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania, zmiany terminu lub tematu wykładów lub zajęć z przyczyn od niego niezależnych.

12. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.