Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Zapraszamy dzieci w podróż do Świata Nauki, która odbywa się na Akademii EXPERYMENTU.

Akademia EXPERYMENTU to seria wykładów przeznaczonych dla Małych Odkrywców. Ich myślą przewodnią jest pobudzanie wyobraźni i dziecięcej kreatywności.

Akademia ma na celu promowanie myślenia, rozwijania chęci poznania otaczającego świata, formułowania pytań i poszukiwania odpowiedzi.

Akademia EXPERYMENTU to cykl wykładów z różnych dziedzin, prowadzonych przez nauczycieli akademickich oraz entuzjastów nauki. Wykładowcy wprowadzą dzieci w naukowy świat z pomocą Pana Kulki – naszej Experymentowej postaci.

Mali Odkrywcy, jak na prawdziwych studentów przystało, zasiadają na sali wykładowej, otrzymują indeksy i legitymacje, które uprawniają do uczestnictwa w prelekcjach.

Wykłady, skierowane do dzieci w wieku od 6 do 12 lat, odbywają się w raz w miesiącu w soboty, od października do czerwca w dwóch semestrach: zimowym i letnim. W jednym semestrze odbywają się 4 spotkania, a czas trwania jednego to 45 minut.

Wyróżnikiem i nowością Akademii EXPERYMENTU jest udział rodziców lub opiekunów prawnych w wykładach bez ponoszenia dodatkowych opłat! 

Patroni naukowi:

        


Patronat medialny: 

 

Zdjęcie dla kategorii: Idea Akademii