Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Wstecz 29.01.2018

Aktualności

WEEKENDOWE WARSZTATY RODZINNE [24 i 25.02]

BILETY NA LUTOWE WARSZTATY RODZINNE ZOSTAŁY WYPRZEDANE. KOLEJNE WARSZTATY RODZINNE ODBĘDĄ SIĘ W MARCU - ZACHĘCAMY DO ŚLEDZENIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ. 

 

EXPERYMENT zaprasza na pierwsze w nowym roku warsztaty rodzinne. Tym razem tematem przewodnim spotkania będą… świet(l)ne organizmy. To będzie świetna, naukowa zabawa!

  • Które naturalne produkty, które mamy w domu mogą emitować światło?
  • Na czym polega efektowne zjawisko bioluminescencji?
  • Co kwiaty chowają przed ludźmi, ale chętnie odkrywają przed owadami?

W trakcie lutowych warsztatów rodzinnych nie tylko znajdziecie odpowiedzi na te pytania, ale również poznacie tajemnicze organizmy, które emitują światło i dowiecie się, w jakim celu to robią. Ciekawi? Zapraszamy do EXPERYMENTU!

Warsztaty rodzinne: świet(l)ne organizmy
Data: sobota, 24 lutego
Godzina: 15.00

Bilety na warsztaty, w cenie 12 zł dla wszystkich (dorosłych i dzieci) do kupienia na stronie internetowej bilety.experyment.gdynia.pl*

*dla osób biorących udział w warsztatach bilety na wystawę EXPERYMENTU w promocyjnej cenie biletu ulgowego (12 zł)! Bilety na wystawę w cenie promocyjnej do zakupu tylko w kasach EXPERYMENTU w dniu wydarzenia.

Na warsztaty zapraszamy rodziców z dziećmi powyżej 8. roku życia. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy udziału w warsztatach dzieci poniżej tego wieku bez możliwości ubiegania się o zwrot opłaty. Regulamin warsztatów rodzinnych do pobrania TUTAJ