Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Wstecz 06.12.2017

Aktualności

Świąteczny weekend w EXPERYMENCIE!

Nietypowy pomysł na świąteczne przygotowania? W weekend 16 i 17 grudnia przygotowaliśmy dla Was super warsztaty! To będzie ostatnia okazja, aby przygotować drobne upominki pod choinkę i dowiedzieć się, dlaczego ryba w occie nie ma ości …

Wśród licznych aktywności, które przygotowaliśmy dla Was na świąteczny weekend w EXPERYMENCIE, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Tych z Was, którzy nie zdążyli jeszcze ze świątecznymi upominkami zaprosimy na warsztaty z bardzo modnej wearable technology, czyli technologii wykorzystywanej do projektowania ubrań i akcesoriów. Według własnego pomysłu i niewielką pomocą naszych edukatorów przygotujecie oryginalne breloczki, naszyjniki i bransoletki – idealne jako prezent pod choinkę!

Z kolei Ci z Was, którzy będą ciekawi, jak wyglądają tajniki pieczenia świątecznych (i nie tylko) słodkości lub jak namalować choinkę używając …światła, będą mogli wziąć udział w fascynujących warsztatach chemicznych. Nie zabraknie też atrakcji związanych z nadchodzącą wielkimi krokami zimą – w trakcie spotkania bliżej przyjrzycie się m.in. zjawisku, które stoi za niezwykłymi wzorami powstającymi na zamarzniętych szybach

Na warsztaty zapraszamy od godziny 12 do 16. Wstęp w cenie biletu na wystawę (bilety do kupienia w kasach EXPERYMENTU oraz na stronie internetowej bilety.experyment.gdynia.pl). 

DO ZOBACZENIA!