Menu Bilety
ENRU
szukaj

kontrast

normalny wysoki jaskrawy jaskrawy-ciemny

czcionka

A A A

Co się dzieje

Wpisz szukaną frazę

Wstecz 03.11.2017

Aktualności

POCZUJ CHEMIĘ DO … FOTOCHEMII – WARSZTATY RODZINNE

EXPERYMENT zaprasza na kolejne weekendowe warsztaty rodzinne, które odbędą się 25 i 26 listopada. Tym razem tematem przewodnim spotkania będzie … FOTOCHEMIA. Zainteresowani? Zapraszamy!

  • Zastanawialiście się, jak w świetle UV zachowują się przedmioty codziennego użytku?
  • Malowaliście kiedyś obraz … światłem?     
  • Na pewno kojarzycie popularne glowsticki – czy wiecie, jaką temperaturę lubią najbardziej?
  • Chcielibyście poznać podstawy klasycznej fotografii?

Na warsztatach rodzinnych w EXPERYMENCIE odkryjemy przed Wami tajniki FOTOCHEMII, czyli chemii światła! Obiecujemy - będzie efektownie i kolorowo! W przystępny sposób wytłumaczymy Wam m.in. na czym polega zjawisko chemiluminescencji, fluorescencji i fosforescencji. Choć brzmi to może trochę skomplikowanie przekonacie się, że zasady działania tych zjawisk są naprawdę proste!

Miejsce: Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni
Data i godzina: sobota, 25 listopada i niedziela, 26 listopada, godz. 15.00

Na warsztaty zapraszamy rodziców z dziećmi powyżej 8. roku życia. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy udziału w warsztatach dzieci poniżej tego wieku bez możliwości ubiegania się o zwrot opłaty. 

Bilety na warsztaty, w cenie 12 zł dla wszystkich (dorosłych i dzieci) są do kupienia na stronie internetowej bilety.experyment.gdynia.pl

*dla osób biorących udział w warsztatach bilety na wystawę EXPERYMENTU w promocyjnej cenie biletu ulgowego (12 zł)! Bilety na wystawę w cenie promocyjnej do zakupu tylko w kasach EXPERYMENTU w dniu wydarzenia.

Regulamin warsztatów rodzinnych do pobrania TUTAJ